Choose the best hosting by reading users web host reviews. Get the best joomla host online.

Ogłoszenia parafialne

Drukuj
Utworzono: sobota, 14, marzec 2020 22:59

Ogłoszenia  duszpasterskie   15.03.2020r. 

III   Niedziela  Wielkiego Postu

 

 1. Przed kościołem można nabyć czasopisma religijne: „Przewodnik Katolicki”  dwutygodnik diecezjalny „Opiekun” oraz  miesięcznik „ Dobre Nowiny”. Zachęcamy do czytania tej prasy katolickiej.

   

 2.  Msze św. w dni powszednie  o godz. 8:00 i 18:00. W niedzielę Msze św. o godz. 8:00,  9:30,  11:00,  12:15  i  18:00. 

 

  3. Nabożeństwa Gorzkich Żali z Kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17:30.  Zapraszamy wszystkich wiernych, dzieci i młodzież do udziału w tych nabożeństwach. Zachęcamy też wiernych do modlitwy wspólnotowej i indywidualnej w związku nasileniem się działania koronawirusa na terenie Polski w intencji wszystkich, którzy zmagają się z chorobą, a także tych, którzy pracują wśród chorych i dbają o bezpieczeństwo naszego zdrowia i życia. Niech Bóg Ojciec, Jezus  Chrystus, Matka Boża i Wszyscy Święci bronią nas przed chorobą, wszelkim złem  i Niebezpieczeństwem.

  

4.We wtorek Nabożeństwo do św. Józefa po Mszy św. o godz. 18:00. Zawierzać będziemy naszą codzienność, losy Ojczyzny i Świata opiece św. Józefa.

  

5. W Środę o godz. 21:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Mszą św.  

 

6. W czwartek 19 marca przeżywać będziemy Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP Opiekuna Zbawiciela  -  Patrona naszej Diecezji. Msza św. o godz. 8:00 i 18:00.  Po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo do św. Józefa. Modlimy się za nasze rodziny, Ojczyznę i cały świat, aby chronił nas przed wszelkim złem i Niebezpieczeństwem.

 

Ogłoszenie

          W związku z obecną sytuacją epidemiczną od dzisiejszej niedzieli przez cały tydzień nasz kościół w ciągu dnia będzie otwarty. 

            O godz. 15:00  wystawienie  Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.  W tym czasie do wieczornej Mszy św. będzie indywidualna adoracja oraz możliwość skorzystania z  Sakramentu Pokuty i  Komunii św. (co 20 min.) 

Każdego dnia o godz.20:30 Kapłani bez udziału wiernych odmawiaja w kościele różaniec w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekuja, służb medycznych i sanitarnych. Prosimy, aby wierni w tym czasie w swoich domach i rodzinach odmawiali też różaniec  duchowej łaczności z kapłanami.

Msze św. w dni powszednie i niedziele bez zmian. ZAPRASZAMY.

 

 

 

    

  

Odwiedzin:1330300
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla Parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie.
Copyright © 2012 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 Themes designed by Baseball Jacke